Hakkımızda
Powerfull Header Options

Orkut Grup olarak İnşaat sektörü, Tarım sektörü, Otomotiv sektörü, Bilişim Sektörü ve Gayrimenkul sektörlerinde uzman ekibimizle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

KURUMSALLIK
Orkut Grup, varlığını borçlu olduğu toprakların ve kültürün yüzyıllar öncesine giden birikiminin değerini bilir ve bu birikimin kazanımlarından faydalanır. Bu değerlerle yarım yüzyılı aşkın bir zaman dilimi içerisinde emekle ve özenle oluşturduğu kurumsal ilkelerin özgüvenine sahiptir.
YENİLİKÇİLİK
Grup, sahip olduğu güçlü kurumsal yapının ve birikimlerin sağladığı özgüvenle teknolojik ve sosyokültürel gelişmeleri takip eder ve uygulamaya geçirir. Grup uygulamaya geçirilen bu yenilikçi yaklaşımların hem üretim aşamasında hem de çalışanlar üzerindeki olumlu etkilerin sürekliliğini benimsemektedir.
ETİK DEĞERLERE BAĞLILIK
Bünyesindeki alt şirketlerin yönetcilerinin ve çalışanlarının kendi içlerinde ve birbirleriyle ilişkilerinde dürüst, güvenilir ve saydam olmalarına özen gösterir. İş ortakları ve müşterileri ile kurduğu ilişkilerde de aynı etik değerlerin en büyük savunucusudur.
MÜŞTERİ ODAKLILIK
Grup her sektörde müşterilerini dinler, onlarla empati kurar, sorularına ve sorunlarına hızlı yanıt verip çözüm üretir ve önerilerini özenle gözden geçirir. Müşteri memnuniyetini her durumda ve her koşulda ön planda tutar, onlara sunduğu ürün ve hizmetlerde kalite ve yüksek standart anlayışına bağlı kalır.